Feb/2018 admin

2017'nin en cok dinlenenler şarkıları

admin

Okunma Sayısı : 111

  • Ed Sheeran

Ed Sheeran o turuncu kafasıyla ve birbirinden romantik şarkılarıyla tüm dünyanın beğenisini kazanmayı başardı. 2017’de 6.3 milyar dinleme oranıyla yılın en çok dinlenen sanatçısı olma ünvanını ele geçirdi.

  • Drake

Tabii ki en başarılı çikolata renkli sanatçılardan biri olan Drake bu defa birinci olamasa da ikinciliği kimseye kaptırmadı. Neredeyse her şarkısı hit olan Drake en çok dinlenenlerde geçtiğimiz iki yıl boyunca birinci sıradaydı.

  • The Weeknd, Kendrick Lamar ve Chainsmokers

 En çok dinlenenler listesinde sıralamada bazı noktaları bir kaç isim birden paylaşıyor. Yeni neslin dilinden düşmeyen şarkıların yaratıcıları olan The Weeknd, Kendrick Lamar ve The Chainsmokers aynı tahtı paylaşıyorlar.

  • Rihanna

 Şaşırdık mı? Şaşırmadık! Kendileri her zaman bir şekilde en tepede yer almayı başarıyor. Bu defa listede 4. Sırada yer alsa da bu ciddiye alınacak bir rakam demek. Bu yıl ciddi bir hitle karşımıza çıkmasa da yine de çok dinlenen sanatçılar listesinde.

  • Taylor Swift, Selena Gomez, Ariana Grande ve Sia

Hangi birinden başlasak bilmiyoruz ama hepsi ayrı ayrı övülmeyi hakediyorlar. Hepsi ayrı güzel ve yetenekli ve geçtiğimiz yıl bizi iyi dans ettirdiler. Tabii bazen de gözlerimizin nemlenmesine neden oldular. İşte tüm bunlar onları en çok dinlenenler listesinde üst sıralara taşıdı.

Yorumlar